11.12. - Městská liga - Měřín

Do 10. zápasu základní části jsme nastoupili v 9 hráčích o to proti týmu z Měřína. Tradiční derby přineslo hned po několika minutách nervozitu do zápasu a to po několika roztržkách po hrubých faulech. Soupeři se s tím lépe vyrovnali  a vstřelili dva góly - 0:2. Zápas pokračoval v tempu odpovídajícímu čase zápasu (začátek v 21:00). Naše mužstvo si vytvořilo spoustu krásných šancí, ale gól přinesla až akce Ivoše Kujínka, který přiklepl puk Aleši Urbánkovi, který neomylně překonal soupeřova brankaře a snížil na 1:2. Ve stejném střídání se prosadil i David Bartušek, kterého dlouho přihrávkou poslal dopředu Aleš Urbánek a samostatný nájezd proměnil na 2:2. Po přestávce se opět první prosadil soupeř a přidal dva góly  - 2:4. Další naší nadějí byla přihrávka Aleše Urbánka najíždějícímu Davidu Bartuškovi, který snížil na 3:4. Šance se vytvářeli na obou stranách a spousta našich akcí končila pouze před brankovou čarou. Toho využil soupeř a navýšil skóre na 3:6. Několik minut před koncem se prosadil i druhý útok a Zbyněk Kazda snížil po asistenci Stanislava Kazdy na 4:6. Soupeř přidal svůj poslední gól a několik sekund před koncem započal akci Zbyněk Sedláček, přihrával Zbyňkovi Kazdovi, který posunul puk Stanislavu Kazdovi a skóre se ustálilo na 5:7.

Zápas sice skončil ve prospěch soupeře, ale gólových šancí, které jsme si vytvořily bylo nespočet a můžeme pouze přemýšlet jak je příště využijeme pro náš prospěch. Jinak všem hráčům kteří se dostavili v tuto hodinu a sebrali všechny síly patří poděkování a to od pěkně chytajícího Jardy Kuřátka, přes spolehlivou obranu a vytížené útočníky.

Sestava:

Brankař - Jarda Kuřátko

Obrana - Martin Běhůnek, Zdeněk Nedoma, Milan Teplý

Útok - David Bartušek - Ivoš Kujínek - Aleš Urbánek, Zbyněk Sedláček - Stanislav Kazda - Zbyněk Kazda