15.9. - Hokejový pohár Šenku v Podhradí - Technické služby

Letošní sezona pro nás začala zápasem v turnaji Šenku v Podhradí a to zápasem s Technickými službami. Tento turnaj bereme jako přípravu na Městskou ligu. Začali jsme s poměrně silným soupeřem z horní části tabulky a proto byl i odpovídající výsledek 2:13. Nutno podotknout, že jsme hráli v 9 lidech a po zranění Martina Sojky u hrazení 15 minut před koncem jsem hráli v 8 lidech. Nedostatečný počet hráčů se odrazil na výkonosti a tu umocňoval i fakt, že to byl pro většinu našich hráčů první zápas v této sezoně. Skore na začátku zápasu otevřel Aleš Urbánek (1:0), ale další góly byli v režiji TS, náš druhý gól se podařilo dát Davidu Bartuškovi (2:13) několik minut před koncem.

Sestava:

Brankař - Smažil Jiří

Obrana - Kuřátko Jaroslav, Kazda Zbyněk, Sojka Martin

Útok - Bartušek David, Kazda Stanislav, Necid Petr, Stanislav Sojka, Urbánek David, Urbánek Aleš