10.11. - Městská liga - Dráhy

Tento zápas 6.kola s Dráhami patřil opět svižnému tempu a přehlídce nevyužitých šancí. Z prvního gólu jsme se radovali my a to zásluho Jardy Kuřátka, který se dostal k odraženému puku a střelou od modré čáry otevřel scóre. Z dalšího gólu se radovali soupeří a vyrovnávali na 1:1. Na obouch stranách si týmy tvořili šance a diváci se měly určitě na co dívat. Náš tým hrál velice aktivně, ale tempo zkazilo vyloučení našeho hráče a následný soupeřův gól v přesilovce minutu před koncem první poloviny 1:2. Naši se ovšem nenechali zaskočit a pokračovali i v druhé polovině ve svižném tempu. To přineslo vyrovnání z hole Zbyňka Kazdy, který se po přihrávce Stanislava Kazdy dostal k bráně a neomylně vyrovnal na 2:2. Tempo zápasu pokračovalo a šance na obouch stranách čekaly v vyůstění v gólovou šanci. To se podařilo našemu týmu, když Zdeněk Veselý poslal rychlou přihrávkou Davida Bartuška dopředu a ten zvyšoval na 3:2. Vývoj zápasu pro nás vypadal velice slibně, ale jen do té doby než přišli naše 2 vyloučení. Obě dvě soupeři využili, nejprve srovnali na 3:3 a poté několik málo minut před koncem na 3:4. I přes veškerou naši snahu jsme nedokázali vyrovnat a toto scóre bylo konečným. Tento zápas byl velice zajímavý a několik málo našich fanoušků se mělo určitě na co dívat, ikdyž jsme prohráli.

Sestava:

Brankař - Jiří Smažil

Obrana -  Lubomír Vlach - Zdeněk Nedoma , Jaroslav Kuřátko - Zdeněk Veselý

Útok - David Bartušek - Jaromír Vlach - Aleš Urbánek,  Stanislav Sojka -  David Urbánek - Petr Necid, Ivoš Kujínek - Stanislav Kazda - Zbyňek Kazda